PIC12F1571-E/MS
Productnummer DigiKey
PIC12F1571-E/MS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F1571-E/MS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC12F1571-E/MS Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)