PIC12F1571-E/RF
Productnummer DigiKey
PIC12F1571-E/RF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F1571-E/RF
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz