PIC12F1572-E/SN
Productnummer DigiKey
PIC12F1572-E/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F1572-E/SN
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC12F1572-E/SN Modellen
RAM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Connectiviteit
LIN-bus, UART/USART
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)