PIC12F1840T-I/MF
Productnummer DigiKey
PIC12F1840T-I/MFTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC12F1840T-I/MFCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC12F1840T-I/MFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F1840T-I/MF
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 12F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
EDA/CAD-modellen
PIC12F1840T-I/MF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz