PIC12F508T-I/MC is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 727
Gegevensblad
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
PIC12F508T-I/MC
Productnummer DigiKey
PIC12F508T-I/MC-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F508T-I/MC
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC12F508T-I/MC Modellen
RAM-grootte
25 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (2x3)
Snelheid
4MHz