PIC12F510-I/SN
Productnummer DigiKey
PIC12F510-I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F510-I/SN
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 8MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC12F510-I/SN Modellen
RAM-grootte
38 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
8MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
POR, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)