PIC12F609-I/MF
Productnummer DigiKey
PIC12F609-I/MF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F609-I/MF
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
EDA/CAD-modellen
PIC12F609-I/MF Modellen
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
8-DFN (3x3)
Snelheid
20MHz