PIC12F615-I/SN
Productnummer DigiKey
PIC12F615-I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F615-I/SN
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC12F615-I/SN Modellen
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)