PIC12F629-I/SN
Productnummer DigiKey
PIC12F629-I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F629-I/SN
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC12F629-I/SN Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
64 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
POR, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)