PIC16F13145-E/P
Productnummer DigiKey
150-PIC16F13145-E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F13145-E/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-PDIP
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-DIP (0,300", 7,62mm)