PIC16F13145T-I/REB
Productnummer DigiKey
150-PIC16F13145T-I/REBTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC16F13145T-I/REBCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC16F13145T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F13145T-I/REB
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20VFQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz