PIC16F13145T-I/SO
Productnummer DigiKey
150-PIC16F13145T-I/SOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC16F13145T-I/SOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC16F13145T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F13145T-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F13145T-I/SO Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)