PIC16F13145T-I/SO | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PIC16F13145T-I/SO |
Beschrijving | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC |
Standaard levertijd fabrikant | 4 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-SOIC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PIC16F13145T-I/SO Modellen |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | RAM-grootte 1K x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 1,8V ~ 5,5V |
Status onderdeel Actief | Dataconvertors A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b |
Kernprocessor PIC | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 8-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 32MHz | Type montage Opbouwmontage |
Connectiviteit I2C, LINbus, SPI, UART/USART | Apparaatpakket leverancier 20-SOIC |
Randapparatuur Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT | Verpakking / doos 20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte) |