PIC16F1507-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1507-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1507-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1507-I/P Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
20-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-DIP (0,300", 7,62mm)