PIC16F1507-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC16F1507-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1507-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1507-I/SO Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
20-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)