PIC16F1512-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC16F1512-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1512-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SPDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1512-I/SP Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 17x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)