PIC16F1516-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC16F1516-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1516-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1516-I/SO Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 17x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)