PIC16F1526-I/MR
Productnummer DigiKey
PIC16F1526-I/MR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1526-I/MR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64QFN
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1526-I/MR Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
768 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 30x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz