PIC16F1613-I/SL
Productnummer DigiKey
PIC16F1613-I/SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1613-I/SL
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F1613-I/SL Modellen
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)