PIC16F1703-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1703-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1703-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1703-I/ML Modellen
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz