PIC16F1704T-I/SL
Productnummer DigiKey
PIC16F1704T-I/SLTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC16F1704T-I/SLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F1704T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1704T-I/SL
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F1704T-I/SL Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)