PIC16F1707-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC16F1707-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1707-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F1707-I/SO Modellen
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
20-SOIC
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI
Verpakking / doos
20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)