PIC16F1708-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F1708-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1708-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F1708-I/SS Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)