PIC16F1708T-I/SS | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PIC16F1708T-I/SS |
Beschrijving | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP |
Standaard levertijd fabrikant | 5 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PIC16F1708T-I/SS Modellen |
Categorie | Grootte programmageheugen |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | RAM-grootte 512 x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 2,3V ~ 5,5V |
Status onderdeel Actief | Dataconvertors A/D 12x10b; D/A 1x8b |
DigiKey programmeerbaar Geverifieerd | Type oscillator Intern |
Kernprocessor PIC | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Kerngrootte 8-bit | Type montage Opbouwmontage |
Snelheid 32MHz | Apparaatpakket leverancier 20-SSOP |
Connectiviteit I2C, LINbus, SPI, UART/USART | Verpakking / doos 20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte) |