PIC16F1709-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1709-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1709-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1709-I/ML Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz