PIC16F17114-I/P
Productnummer DigiKey
150-PIC16F17114-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F17114-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 8-PDIP
Serie
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 5x12b;D/A 2x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)