PIC16F17126-I/ST
Productnummer DigiKey
150-PIC16F17126-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F17126-I/ST
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 14-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F17126-I/ST Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 29x12b; D/A 2x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)