PIC16F1716-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1716-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1716-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz