PIC16F1716-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F1716-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1716-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1716-I/SS Modellen
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)