PIC16F1719-E/MV
Productnummer DigiKey
PIC16F1719-E/MV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1719-E/MV
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1719-E/MV Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz