PIC16F1719-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1719-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1719-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1719-I/P Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)