PIC16F1719-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC16F1719-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1719-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1719-I/PT Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz