PIC16F1776-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F1776-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1776-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Serie
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 17x10b; D/A 3x5b, 3x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)