PIC16F1783-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1783-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1783-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1783-I/ML Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x12b; D/A 1x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz