PIC16F1784-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1784-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1784-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F1784-I/P Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 1x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PSMC, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)