PIC16F1788-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC16F1788-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1788-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F1788-I/SO Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PSMC, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)