PIC16F1789-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1789-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1789-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1789-I/ML Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz