PIC16F1789-I/MV
Productnummer DigiKey
PIC16F1789-I/MV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1789-I/MV
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1789-I/MV Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz