PIC16F18124-I/7N
Productnummer DigiKey
150-PIC16F18124-I/7N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18124-I/7N
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16VQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 16-VQFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F18124-I/7N Modellen
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 29x12b; D/A 2x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Snelheid
32MHz