PIC16F18124T-I/ST
Productnummer DigiKey
150-PIC16F18124T-I/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC16F18124T-I/STCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC16F18124T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18124T-I/ST
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 14-TSSOP
RAM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 29x12b SAR; D/A 2x8b
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Connectiviteit
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)