PIC16F18126-I/P
Productnummer DigiKey
150-PIC16F18126-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18126-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 14-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F18126-I/P Modellen
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 29x12b; D/A 2x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-PDIP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI
Verpakking / doos
14-DIP (0,300", 7,62mm)