PIC16F18145-I/SO
Productnummer DigiKey
150-PIC16F18145-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18145-I/SO
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-SOIC
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 41x12b; D/A 2x8b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
20-SOIC
Connectiviteit
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
20-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)