PIC16F1826-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1826-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1826-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1826-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz