PIC16F1827-I/MV
Productnummer DigiKey
PIC16F1827-I/MV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1827-I/MV
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1827-I/MV Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
384 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz