PIC16F18446-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F18446-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18446-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F18446-I/SS Modellen
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)