PIC16F1933-I/MV
Productnummer DigiKey
PIC16F1933-I/MV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1933-I/MV
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1933-I/MV Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz