PIC16F1933-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F1933-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1933-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F1933-I/SS Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, LCD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)