PIC16F1934-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1934-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1934-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F1934-I/P Modellen
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, LCD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)