PIC16F1938T-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F1938T-I/MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC16F1938T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F1938T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1938T-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1938T-I/ML Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 11x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz