PIC16F1939-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC16F1939-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1939-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC16F1939-I/PT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz